Аплікатори для магнітотерапії Biomag

Пристрої Biomag поставляються в різних комплектаціях, які обов’язково містять сам прилад, а також аплікатори для магнітотерапії та інші аксесуари (сумку, фіксуючи ремені і т.д.).

З пропозиції завжди вибираємо аплікатори, які найбільше підходять за розмірами та формою для конкретної терапевтичної мети. Оцінюючи придатність окремих аплікаторів до використання звертаємо увагу на те, щоб аплікатор розташовувався на тілі зручно та якнайближче до ураженої ділянки. Деякі аплікатори можна фіксувати на ураженій частині тіла за допомогою еластичного ременя.

Аплікатори — це накладна частина апарата Biomag®, їхню основу становлять повітряні котушки з обмоткою з емальованого мідного або іншого дроту на спеціальній конструкції. Поверхня аплікатора утворена високоякісною штучною шкірою. Всі аплікатори мають пластмасові затискачі з табличками, на яких зображений логотип виробника. Аплікатори мають 1-з’єднувачі , 2-з’єднувачі , 3-з’єднувачі .

Кругові аплікатори

Аплікатори соленоїдного типу мають форму порожнистого циліндра. Вони використовуються, коли особлива увага звертається на рівномірність впливу магнітного поля. Застосовуються для глибокої дії надіванням на певну частину тіла відповідно до діаметра.

Плоскі аплікатори

Аплікатори мають форму пластини або подушки і залежно від розмірів накладаються на великі ділянки тіла. Вони використовуються, коли особлива увага звертається на розміри та можливість згинання окремих частин аплікатора. Застосовуються для дії на все тіло або кінцівки.

Комбіновані аплікатори

Аплікатори мають плоску форму з отворами. Використовуються в тих випадках, коли потрібні універсальні властивості. Застосовуються накладанням на окрему частину тіла, як плоский аплікатор, або надіванням, як круговий аплікатор.

Локальні аплікатори

Аплікатори мають круглу або овальну форму і спрямовані на точку. Вони використовуються, коли потрібна інтенсивна дія магнітного поля. Використовуються для накладання на цільову локальну частину тіла.

A12PL

Применение магнитотерапии Biomag с использованием аппликатора A12PL для всего тела. Подходит для применения в домашних условиях.

Трикомпонентний плоский аплікатор із закругленими формами з 3D-імпульсами.

A12PM

Аплікатор магнітотерапії Biomag A12PM із 3D імпульсами. Його перевагою є можливість з'єднання в закриту форму з можливістю фіксації.

Трикомпонентний плоский аплікатор із закругленими формами з 3D-імпульсами та можливістю з’єднання до замкнутої форми або фіксації.

A17P

Аплікатор магнітотерапії A17P для застосування в положенні лежачи. Склавши його в закриту форму, можна посилити його вплив на певну ділянку тіла.

Інтенсивний трикомпонентний плоский аплікатор із закругленими формами з 3D-імпульсами, з можливістю з’єднання до замкнутої форми або фіксації.

A14P

Аплікатор магнітотерапії A14P призначений для верхніх кінцівок. Ідеально підходить для області зап'ястя та пальців рук.

Фігурний плоский аплікатор для верхніх кінцівок.

A15P

Аплікатор магнітотерапії A15P інтенсивної дії. Досить просто прикласти до тієї частини тіла, для якої було призначено процедуру.

Інтенсивний локальний аплікатор.

A9P

Аплікатор магнітотерапії A9P з інтенсивним впливом безпосередньо на область голови.

Фігурний локальний аплікатор для голови.

A16P

Аплікатор магнітотерапії A16P інтенсивної дії для області нижніх кінцівок. Має знеболювальну та загоювальну дію в області стоп.

Фігурний плоский аплікатор для нижніх кінцівок.

A3S

Круговий аплікатор 3D-імпульсної магнітотерапії A3S з плоским дном. Досить просто надіти на відповідну частину тіла та провести процедуру.

Еліптичний круговий аплікатор із плоским дном і 3D-імпульсами.

A8P

Аплікатор магнітотерапії A8P поєднує в собі переваги плоского та кругового аплікаторів. Забезпечує глибокий терапевтичний ефект.

Однокомпонентний комбінований аплікатор із закругленими формами та отвором з можливістю фіксації.

A1S

Аплікатор магнітотерапії A1S для рівномірного застосування магнітного поля. Ідеально підходить для зняття болю.

Еліптичний круговий аплікатор типу соленоїд із плоским дном.

SL70

Аплікатор магнітотерапії SL 70 для рівномірного впливу магнітного поля на певну частину тіла. Ідеально підходить для глибокої дії.

Круговий аплікатор типу соленоїд, призначений для монтажу на розсувне ліжко.

SL60-P

Аплікатор магнітотерапії SL60-P забезпечує рівномірний глибокий вплив на відповідну ділянку тіла. Ідеально підходить для зняття болю.

Круговий аплікатор типу соленоїд із плоским дном.

A6P2

Аплікатор магнітотерапії A6P2 з можливістю перемикання. Застосування точкового магнітного поля з перемиканням на широке магнітне поле.

Локальний аплікатор з перемиканням, з наведенням магнітного поля.

SL70 з розсувним устроєм

Аплікатор магнітотерапії SL 70 для встановлення на ліжко з розсувною системою. Це забезпечує просте застосування будь-якому ділянці тіла.

Розсувний устрій для соленоїдного аплікатора SL70.

A11P

Аплікатор магнітотерапії A11P з 3D-імпульсами є універсальним аплікатором. Його можна використовувати як у розкладеному, так і у складеному вигляді.

Трикомпонентний комбінований аплікатор із закругленими формами та отворами з 3D-імпульсами, з можливістю з’єднання до замкнутої форми або фіксації.