Kомплект Lumina 3D-e FS - Магнітотерапія Biomag
Kартина : Комплект Biomag Lumina 3D-e Fse

Комплект Biomag Lumina 3D-e Fse

Отримайте запатентовану технологію 3D – універсальну, комфортну і глибоко проникну в тканини організму.

За допомогою аплікатора A11P 3D та аксесуарів FIX COMBI-e ви можете проводити терапію на великих ділянках тіла з максимальним комфортом. Отвори в цьому аплікаторі також дозволяють застосовувати його в області плечового, колінного та інших суглобів. Інтенсивне магнітне поле аплікатора A6P2 з перемикачем працює точково (SPOT) або розширено (WIDE), забезпечуючи його інтенсивне застосування практично на будь-якій ділянці тіла.

Захисний жорсткий футляр EB3 дозволяє легко транспортувати його.

 

 

Новий і досконаліший принцип позначення терапії

У всіх приладах Biomag® програми з назвами діагнозів повністю замінені на новий спосіб позначення терапії.

Нові прилади Biomag® пропонують вибір із 6 інноваційних терапевтичних ефектів, які дозволяють досягти відмінних результатів при їх щоденному застосуванні по 2 рази на день протягом 20 хвилин.

Ці ефекти були розроблені на основі обширного аналізу багатьох клінічних досліджень у всьому світі і спрямовані на основні лікувальні властивості імпульсного магнітного поля.


Biomag® Lumina 3D-e є активним терапевтичним пристроєм – медичним виробом, призначеним для використання самостійно або у поєднанні з іншими медичними процедурами та пристроями як додаткова терапія в рамках загальної лікувальної мети.

Метою застосування низькочастотної імпульсної магнітотерапії Biomag® є використання її біологічного впливу на тканини організму для усунення окремих проявів (симптомів) захворювань. В першу чергу це біль, набряки, спазми, зміни в мікроциркуляції, а також це і прискорення процесу загоєння, і усунення інших симптомів, які піддаються впливу даної терапії.

Фізіологічні зміни в тканинах відбуваються після застосування імпульсної магнітотерапії Biomag® внаслідок усунення болю, зокрема, завдяки індукованій вазодилатації капілярів та прекапілярів, і при цьому лікувальних ефектів:

знеболювального, що знімає відчуття болю,

загоювального, що сприяє відновленню організму,

протизапального та протиревматичного,

протинабрякового,

міорелаксантного, що знімає спазми (судоми),

судинорозширюючого, що покращує мікроциркуляцію,

метаболічно-детоксикуючого, що прискорює процес розщеплення шкідливих речовин та виведення їх з організму

Призначений для використання на неушкодженій ділянці шкіри поверх захисного шару, такого як, наприклад, одноразова або інша серветка.

При використанні приладу Biomag® Lumina 3D-e важливо дотримуватися Правил техніки безпеки, беручи до уваги протипоказання ,та експлуатувати прилад відповідно до вказаних в Інструкції з експлуатації умов навколишнього середовища.

Основна інформація щодо безпечного використання приладу також відображається на його дисплеї.


Фотогалерея - Комплект Biomag Lumina 3D-e Fse