Комплект Lumio 3D-e COMFORT CARE - магнітотерапія Biomag
Kартина : Комплект Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Комплект Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Він підходить усім і кожному, і приємно вражає своїм застосуванням.

Цей комплект викликає у вас захоплення. Аплікатор A8P є не лише практичним поверхневим аплікатором для спини або суглобів, але й працює як соленоїд для глибокого застосування. У поєднанні з аплікатором A6P2 цей комплект напрочуд універсальний і підкорить вас, як і багатьох інших задоволених клієнтів перед вами.

Дизайнерська валізка SBK дозволяє не тільки надійно зберігати прилад, але й легко переносити його, щоб він завжди був при вас.

Новий і досконаліший принцип позначення терапії

У всіх приладах Biomag® програми з назвами діагнозів повністю замінені на новий спосіб позначення терапії.

Нові прилади Biomag® пропонують вибір із 6 інноваційних терапевтичних ефектів, які дозволяють досягти відмінних результатів при їх щоденному застосуванні по 2 рази на день протягом 20 хвилин.

Ці ефекти були розроблені на основі обширного аналізу багатьох клінічних досліджень у всьому світі і спрямовані на основні лікувальні властивості імпульсного магнітного поля.


Biomag® Lumio 3D-e є активним терапевтичним пристроєм – медичним виробом, призначеним для використання самостійно або у поєднанні з іншими медичними процедурами та пристроями як допоміжна терапія в рамках загальної лікувальної мети.

Метою застосування низькочастотної імпульсної магнітотерапії Biomag® є використання її біологічного впливу на тканини організму для усунення окремих проявів (симптомів) захворювань. В першу чергу це біль, набряки, спазми, зміни в мікроциркуляції, а також це і прискорення процесу загоєння, і усунення інших симптомів, які піддаються впливу даної терапії.

 Фізіологічні зміни в тканинах відбуваються після застосування імпульсної магнітотерапії Biomag® внаслідок усунення болю, зокрема, завдяки індукованій вазодилатації капілярів та прекапілярів, і при цьому лікувальних ефектів:

знеболювального, що знімає відчуття болю,

загоювального, що сприяє відновленню організму,

протизапального та протиревматичного,

протинабрякового,

міорелаксантного, що знімає спазми (судоми),

судинорозширюючого, що покращує мікроциркуляцію,

метаболічно-детоксикуючого, що прискорює процес розщеплення шкідливих речовин та виведення їх з організму

Призначений для використання на неушкодженій ділянці шкіри поверх захисного шару, такого як, наприклад, одноразова або інша серветка.

При використанні приладу Biomag® Lumio 3D-e важливо дотримуватися Правил техніки безпеки, беручи до уваги протипоказання ,та експлуатувати прилад відповідно до вказаних в Інструкції з експлуатації умов навколишнього середовища.

Основна інформація щодо безпечного використання приладу також відображається на його дисплеї.


Фотогалерея - Комплект Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE